>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Agjenti: Falcon Moderator

Filtrat e kërkimit

Zona
Dhomat dhe tualetet

Lista e pronave

Mundësi investimi – Zvicër

Ofrohet një mundësi investimi nga Falcon Real Estate. Banesa ndodhet në Schaffhausen, qytet turistik, afër kufirit gjerman.Aktualisht është e dhënë me qira (fitim vjetor të

Read More »

Platforma B2B

✅Tashmë mund të na gjeni dhe në platformën e AIDA-s Business to Business (B2B) me prezantimin dhe shërbimet që ofrojmë. Faleminderit  për suportin http://aida.gov.al/b2b/listing/falcon-real-state/  

Read More »

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tirana, Albania

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.