>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Sokol Çili

Filtrat e kërkimit

Zona
Dhomat dhe tualetet

Lista e pronave të agjentit

Sokol Çili

Ambjent biznesi me qera

Jepet ambjent biznesi me qera në zonën e Kinostudios. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme si fasoneri,magazina etj. Ka një sipërfaqe prej

Hap Pronën »

Na Kontaktoni

[email protected] or +355697083077

Zyrat Tona

Rr. Panorama, Tirana, Albania

Rrjetet Sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.