>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Me qera

Apartament me qera pranë terminalit, Korçë

Jepet me qera apartament tek terminali, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 119 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e shtatë, pallat i ri me ashensor. Ndodhet në një zonë të mirë të qytetit, shumë pranë qendrës me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.…

read more
1300 1200 Laureta Hysenaj

Apartament me qera tek ish-Bashkia, Korçë

Jepet me qera apartament tek ish-Bashkia, Korçë. Apartamenti ka tipologji 3+1 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, studio, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i mobiluar me kushte bashkëkohore dhe ndodhet në katin e dytë banim, pallat i ri me ashensor. Cmimi 25,000 lekë/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë…

read more
1300 1200 Bora Ormanllari

Shtëpi private me qera tek Lagjia 1, Korçë

Jepet me qera shtëpi private tek Lagjia 1, Korçë. Shtëpia është e përbërë nga 2 kate dhe ka tipologji 2+1. Shtëpi është e mobiluar por ka nevojë për rregullime. Ndodhet në një lagje shumë të mire qytetit. Cmimi 10,000 lekë/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Bora Ormanllari

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

Ambjenti për qera ndodhet tek Rruga e Elbasanit. Ka sipërfaqe trualli 1100m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 550m2. Ambjenti është i organizuar në 2 kate ku kati i parë ka sipërfaqe 330m2 është restorant i kompletuar me të gjitha paisjet funksionale, ndërsa kati i 2 ka sipërfaqe 220m2 ku është i organizuar në dhomë private, tualet. Ambjenti…

read more
1300 1200 Dhimitri Tona

Ambjent biznesi me qera tek Pazari i Vjetër, Korçë

Jepet me qera ambjent biznesi tek Pazari i Vjetër, Korçë. Ndërtesa është e përbërë nga 3 kate, me sipërfaqe 40 m2 secili kat. Aktualisht është bosh dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i qerasë 100,000 lekë/muaj. Kusht qera për 6 muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos…

read more
1300 1200 Bora Ormanllari

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

Ambjenti për qera ndodhet tek Rruga "Besim Alla". Ka sipërfaqe totale 180m2, është i ndarë në 2 ambjente dhe 2 tualete. Ndodhet në katin përdhe, me fasadë xhami, ka dhe ndricim natyral. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: market, restorant, magazinë, qendër kursi, etj. Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj. Për më…

read more
1300 1200 Dhimitri Tona

Garsoniere me qera-Tiranë

Ofrojmë garsoniere me qera në Kombinat. Garsonieria ka sipërfaqe totale 55m2. Ndodhet në katin e 7 të një pallati të mirëadministruar. Garsonieria jepet me qera e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi i qerasë 200 Euro/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë…

read more
1300 1200 Jori Mersin

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

Ofrojmë ambjent biznesi me qera tek Sheshi Willson. Ambjenti ka sipërfaqe totale prej 40m2. Ndodhet në katin e 3 të një godine biznesi mjaft të kërkuar për të investuar. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme. Cmimi i qerasë 400 Euro/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na…

read more
1300 1200 Julian Koprencka

Ambjent biznesi në shitje & qera-Vlorë

Ambjenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara, tek Rruga "Hasan Kushta". Ambjenti ka sipërfaqe totale 48m2, ka dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 2 të një godine të re. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i shitjes 2000 Euro/m2 Cmimi i qerasë 250 Euro/muaj. Për më shumë informacion…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Apartament me qera tek Lagjia 16, Korçë

Jepet apartament me qera tek Lagjia 16, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 105 m2. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim, pallat i ri me ashensor. Është i mobiluar. Cmimi 20,000 lekë/muaj. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Bora Ormanllari

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.