>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Në shitje

Hotel në shitje-Vlorë

Hoteli në shitje ndodhet në Lungomare, në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror. Me një sipërfaqe totale prej 2200m2 nga të cilat 1600m2 është siperfaqja e hotelit dhe 600m2 është sipërfaqja e parkimit nëntokë. Hoteli është i organizuar gjithsej në 24 dhoma ku 6 prej tyre janë suita, secila nga dhomat ka…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Apartament në shitje pranë liqenit, Pogradec

Shitet apartament pranë liqenit, Pogradec. Apartamenti ka tipologji 3+1+2 tualete dhe një sipërfaqe prej 140 m2. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e dytë banim.  Ndërtim i ri. Cmimi 8,500,000 lekë. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë…

read more
1300 1200 Manuela Rapce

Apartament në shitje – pranë Teg, Tiranë

Shesim apartament në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, pranë Teg. Apartamenti ka sipërfaqe totale 132 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 119 m2,ndodhet në katin e dytë banim. Apartamenti organizohet në:ambjentin e ndenjes dhe kuzhina me ndricim të plotë dhe dalje në ballkon, 2 dhoma gjumi ku njëra ka…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Apartament në shitje – pranë Teg, Tiranë

Shesim apartament në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, pranë Teg. Apartamenti ka sipërfaqe totale 197 m2 dhe sipërfaqe të brendshme 177 m2,ndodhet në katin e parë banim. Apartamenti organizohet në:ambjentin e ndenjes dhe kuzhina me ndricim të plotë dhe dalje në ballkon, 3 dhoma gjumi ku secila ka…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Apartament në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje apartament në Lagjen Uji i Ftohtë. Apartamenti ka sipërfaqe 160m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe verandë. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një kompleksi vilash 4 katëshe në përfundim e sipër. Kompleksi ka pishinë dhe vendparkimi për makina. Apartamenti ka pamje nga deti. Zona…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Dyqan në shitje – Rruga Gjon Krisli, Tiranë

Në një nga rzidencat më të reja në Tiranë,vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër, shesim dyqan me sipërfaqe 53.9 m2. Ndodhet në katin përdhe, objekti nr.2 . Zona ka një zhvillim të vrullshhëm duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme.Ambjenti mund të përshtatet për aktivitete të ndryshme si farmaci, zyra etj. Për më shumë informacion…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Apartament në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Lungomares, në një zonë mjaft të kërkuar gjatë sezonit veror. Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 111.43m2 nga të cilat 88.46m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 12.47m2 është sipërfaqja e ballkonit dhë 10.50m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Apartament në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Lungomares, në një zonë mjaft të kërkuar gjatë sezonit veror. Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 70.44m2 nga të cilat 58.69m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 5.12m2 është sipërfaqja e ballkonit dhë 6.63m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe…

read more
1300 1200 Maiklend Kreshpa

Vilë shitje – Tiranë

Shesim vilë në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër. Vila organizohet në: Kati -1 me një sipërfaqe 151 m2 ku është projektuar për ambjent teknik, lavanderi dhe depo. Kati 0 me sipërfaqe 80 m2 dhe veranda 20 m2.Organizohet në hyrjen në vilë, një studio,veranda dhe garazhi.…

read more
1600 1476 Jori Mersin

Ambjent parkimi në shitje-Tiranë

Ofrojmë për shitje vende garazhdi tek Materniteti i Ri. Me sipërfaqe totale prej 272m2, janë 7 vende parkimi për makina. Ndodhet në katin nëntokë të një pallati të ri. Ambjentet janë një mundësi e mirë investimi. Cmimi i shitjes 70000 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

read more
1300 1200 Zana Terpini

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.