>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

TË VEÇANTA

Hotel në shitje-Vlorë

Ofrojmë për shitje hotel luksoz në zonën e Radhimës, me sipërfaqe trualli 1200m2, ku sipërfaqja totale është 2700m2. Hoteli është i organizuar në 4 kate ku kati nëntokë është vendparkimi, kati i parë është bar-restorant. Gjithsej hoteli ka 24 suita të tipologjise 1+1. Hoteli ka arredim modern dhe është vlerësuar me cmim në 20 hotelet…

read more
1300 1200 Falcon Moderator

Super apartament në shitje tek Lagjia1, Korçë

Shitet super apartament tek Lagjia 1, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 68 m2 dhe tipologji 1+1. Ka arredim super cilësor, i punuar i gjithi me dru. Është i gjithi i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në katin e pestë banim, ndëtim i ri me ashensor. Ka pamje shumë të mire të qytetit. Për më shumë informacion…

read more
1300 1200 Panajot Birka

Kompleks vilash në shitje

Kompleks vilash në shitje, Hamallaj, Gjiri I Lalzit. Kompleksi është ndërtuar së fundmi me një cilësi të lartë ndërtimi dhe dizajn fantastik. Nëse preferoni që shtëpia juaj buzë detit të jetë një oaz qetësie dhe komoditeti, zgjidhja optimale janë vilat e ndodhura në këtë kompleks. Organizimi i vilave: Kompleksi përbëhet nga gjashtë vila në total,…

read more
1600 900 Ujeza Doshlani

Apartament në shitje në Don Bosko, Tiranë

Apartament në shitje në Don Bosko, Tiranë. Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 120m2 dhe ka tipologji 2+1+2, ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe depo. Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një godine të pajisur me ashensor. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar në detaje. Zona ofron të…

read more
577 1024 Jori Mersin

Apartament në shitje -Okazion- te Rr. “Mine Peza”

Ofrohet për shitje apartament me tipologji 2+1+2 tualete.Ka sipërfaqe totale 116 m2 dhe sip. të brendshme 96 m2. Ndodhet në katin e 7. Apartamenti është në një godinë multifunksionale me 13 kate+ 3 kate parkim nëntokë. Kufizimet e sheshit të ndërtimit janë: Në pjesën veri-lindore me rrugën “Mine Peza” dhe në pjesën veri-perëndimore me rrugën…

read more
980 948 Jori Mersin

Vilë në shitje – Rolling Hills Luxury Residence

Vilë në shitje Rolling Hills Luxury Residence. Vila ka sipërfaqe ndërtimi 438 m2 dhe 1025 m2 sipërfaqe trualli. Organizohet në 3 dhoma gjumi, 1 palestër, 1 playroom, 1 studio, ambjent ndenje, kuzhinë. Ofron mundësi për 6 dhoma gjumi, në varësi të dëshirës së klientit. Mobiljet janë të firmave më të mira, e investuar në detaje.…

read more
1024 571 Jori Mersin

Vila Twin në shitje – Green Coast

Shitet Vilë në një nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndërtuar në Palasë – një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës. Vila Big Twin është pozicionuar në qendër të kompleksit rreth 300-400 m larg nga bregu i detit . Tipologjia e Vilës është ndërtim 2 kate…

read more
1200 1600 Jori Mersin

Super vilë në shitje tek Long Hill Residence, Tiranë

Super vilë në shitje tek Long Hill Residence, Tiranë. Vila posedon një sipërfaqe trualli 800m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 480m2. Vila ka organizim: -5 dhoma gjumi, secila dhomë ka tualetin e vet, dhe 3 prej tyre kanë dhomë garderobe, -2 tualete dite, pra në total janë 7 tualete, -Ka 2 soxhorno, një në katin e parë…

read more
1600 1200 Ina Velo

Vilë në shitje – Kompleksi Mandarin Drive , Lundër

Mandarine Drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në çdo detaj midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe luksit. Projekti spikat në arkitekturën moderne, e cila integrohet natyrshëm me vargun kodrinor të Lundrës e Mulletit. Mandarine Drive, zhvillohet në një zonë relativisht të re rezidenciale me një rritje të konsiderueshme…

read more
952 831 Ina Velo

Shitet duplex në Tiranë, Unaza e Re, Rruga Nexho Konomi

Shitet duplex në Tiranë, Unaza e Re, Rruga Nexho Konomi. Duplex-i ka një sipërfaqe totale 124.00m2, nga të cilat 107.90m2 është sipërfaqja e brendshme e duplex-it, 16.10m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 35.80m2 është sipërfaqja e verandës. Ka tipologji 2+1+2, duplex-i është i organizuar në sallon+ kuzhinë dhe një tualet në katin e parë, 2…

read more
1200 600 Jori Mersin

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.