Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

TË VEÇANTA

Vilë në shitje & qera tek Residenca Kodra e Diellit 1

Rezidenca Kodra e Diellit është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë, afër zonave kryesore të kryeqytetit, në ajër të pastër, gjelbërim dhe siguri absolute, për jetesë të shëndetshme dhe cilësi më të mirë jete për familjen. Ofrohet vilë për shitje & qera tek Residenca Kodra e Diellit 1, Tiranë. Vila posedon një sipërfaqe…

read more
1202 903 Jori Mersin

Vilë në shitje tek “Olea Residence”, Palasë

Vilë në shitje tek "Olea Residence", Palasë. Me sipërfaqe trualli 294.5m2 ku 162.9m2 është sipërfaqja e ndërtimit, 129.6m2 është sipërfaqa netto, 21m2 është sipërfaqja e verandës, 12.3m2 është sipërfaqja në total e ballkoneve dhe 41.1m2 është sipërfaqja e garazhdit. Vila është e organizuar në 2 kate në atë përdhe që është e organizuar në dhomë…

read more
1280 720 Ina Velo

Super apartament në shitje – Ambasador 3,Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 te Ambasador 3, Rruga "Dervish Hima". “Ambasador 3” është një objekt rezidencial si asnjë tjetër në Shqipëri. I pozicionuar njëkohësisht shumë afër qendrës së Tiranës dhe Parkut të madh të liqenit, është projektuar për të ofruar shumë lehtësira në mënyrën e të jetuarit. Apartamenti ka një sipërfaqe 132 m2, e organizuar në…

read more
1420 640 Jori Mersin

Apartament në shitje – Ambasada Amerikane

Apartament në shitje, tek Ambasada Amerikane, Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 144 m2 dhe tipologji 2+1 + post parkimi.Organizohet në ambjent ndenje + kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete. Eshtë i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me hipotekë.Ndodhet në një pallat të ri, me ashensor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos…

read more
1600 1200 Jori Mersin

Vilë me qera tek Rolling Hills Residence, Tiranë

Vilë me qera tek Rolling Hills Residence, Tiranë. “Rolling Hills Luxury Residences” është komuniteti më elitar i vilave në Shqipëri, më i miri si standard ndërtimi dhe i pari i këtij lloji në Shqipëri. I pozicionuar në kodrat e gjelbëruara të Petrelës, ky komunitet ofron stilin e jetesës elegante, pranë kryeqytetit, por larg zhurmës dhe…

read more
1024 484 Jori Mersin

Apartament 3+1 në shitje – Korcë

"Délicatesse Villa" është një projekt që konsiston në 2 godina 3 katëshe të bashkëngjitura të cilat janë projektuar sipas një stili klasik të fasadës së jashtme dhe interior kontemporan në ambjentet e brendshme. Ndjesia e të banuarit në këtë rezidencë merr ngjyra pariziene dhe elegante, rozë gold dhe aromë kardamom. Ballkone franceze të dekoruara me…

read more
1920 1080 Luka Grabocka

Apartament në shitje- Korce

"Délicatesse Villa" është një projekt që konsiston në 2 godina 3 katëshe të bashkëngjitura të cilat janë projektuar sipas një stili klasik të fasadës së jashtme dhe interior kontemporan në ambjentet e brendshme. Ndjesia e të banuarit në këtë rezidencë merr ngjyra pariziene dhe elegante, rozë gold dhe aromë kardamom. Ballkone franceze të dekoruara me…

read more
1920 1080 Luka Grabocka

Shitet vilë 3-katëshe në zonën e Spitallës, Durrës

Shitet vilë 3-katëshe në zonën e Spitallës, Durrës. Me sipërfaqe totale ndërtimi 400m² dhe me sipërfaqe trualli 240m². Kati i parë është i organizuar nga ambjenti i ndjenjes dhe një tualet. Përbri sallës ndodhet dhe garazhdi i vilës. Kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Kati i tretë është i…

read more
958 1280 Jori Mersin

Vilë në shitje&qera tek Kopshti Zoologjik, Tiranë

Vilë në shitje&qera tek Kopshti Zoologjik, Tiranë. Me një sipërfaqe 210m2 bashkë me 2 poste parkimi dhe oborr 80m2. Vila është e organizuar në 2 kate ndërtimi, me nga 3 dhoma, 3 tualete dhe ambjent ngrënie. Vila është e investuar në detaje, ka arredim modern. Zona në të cilën ndodhet vila është një zonë e…

read more
1024 654 Ina Velo

Apartament në shitje, Vertical Forest Tiranë

Vertical Forest është një nga projektet më të mëdha europiane të rizhvillimit, i përbërë nga dy kulla rezidenciale nga të cilat më e madhja është 26 kate dhe 110 metra e lartë dhe kulla më e vogël është 18 kate dhe 76 metra e lartë.Vertical Forest është ndërtesa më e re në qendër të Tiranës,…

read more
1365 2048 Masild Bucuku

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.