Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës

2+1

120m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës, tek Pampas. Apartamenti ka tipologji 2+1+2.Ka sipërfaqe 120 m2.Ndodhet në katin e dytë me ashensor. Apartamenti është totalisht i investuar , mobilim bashkëkohor dhe ofron një super pamje nga deti.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.