>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Lagjia 1, Korçë

1+1

66m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet  apartamente në lagjen 1, Korçë. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe ndodhet në katin e 2  të një vile 3 katëshe. Apartamenti ka sipërfaqe përkatësisht 66,4 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Ndërtesa është e re e vitit 2022. Çmimi 800 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.