Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

2 Apartamente në shitje – Uji i Ftohtë, Vlorë

Pamje nga deti, bregdet

1+1

37m²

Në shitje

Përshkrimi

Shiten 2 apartamente me sipërfaqe të brendshme 37 m2 secili.
Apartamentet jane përballë detit, vetëm 4 – 6 min në këmbë për të vajtur në breg, i ashtu quajturi plazhi i Vironit.
Janë te mobiluar, 24/7 ujë dhe drita, në një nga vendet me piktoreske të Vlorës, midis vilës kryeministrore dhe asaj presidenciale. Ofrohen totalisht të mobiluar, me një arredim tepër komod. Shiten 39’000 Euro secili. Adresa: Uji ftohtë,Vlorë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.