>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

3 Duplekse në shitje në Qerret të investuar në detaje

Ambjente komode dhe mjaft të pëlqyeshme!

3+1

238m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shiten 3 duplekse në Qerret të investuar në detaje. Kati parë ka sipërfaqe 63 m2, kati dyte 75 m2.
Gjithashtu kane dhe verande me siperfaqe secili 100m2 dhe ndodhen ne katin 0. Kati parë i duplexeve organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet, kurse kati dytë ka dy dhoma gjumi dhe secila ka tualet. Janë të mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ofojnë komoditet dhe cilësi jetese.
Te 3 Duplekset janë të njejtë në sipërfaqe dhe në mobilim. Disponojne dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi; 270.000 Euro per secilin.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.