>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambient biznesi në shitje, tek Pazari, Korçë

None

67m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambient biznesi, tek Pazari, Korçë. Ambienti ndodhet në katin e 2 të ndërtesës dhe ka një sipërfaqe prej 67,5 m2 gjithashtu edhe sipërfaqe shkalle 23 m2. Ambienti është i përshtatshëm dhe mund të shfrytëzohet si klinikë, dyqan, lokal, sallon bukurie, etj. Çmimi 80,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.