>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi + aktiviteti në shitje-Astir

None

105m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje ambjent biznesi pranë Union Bank, në rrugë kryesore. Ambjenti posedon sipërfaqe prej 105m2. Gjysma e ambjentit është e ndarë në duplex. Ndodhet në katin 0, dhe ka 2 tualete. Është i pajisur me fasadë xhami nga pjesa e rrugës. Momentalisht ambjenti është i investuar në detaje dhe i arreduar si restorant-zgare. Përpara ka hapsirë oborri që mund të shfrytëzohet sipas dëshirës së klientit.
Cmimi i shitjes 2000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.