>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Gjimnazi “Petro Nini Luarasi”, Tiranë

None

300m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent pranë gjimnazit “Petro Nini Luarasi”, në Tiranë. Ambjenti ka sipërfaqe 300m2, dhe ndodhet në katin e 2 të një godine të mirëmbajtur. Jepet me qera me të gjitha mobiljet e përshtatshme për call-center, ose cfarë do lloj biznesi tjetër.
Cmimi i qerasë 5000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.