>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera – Komuna e Parisit

None

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet ambjent biznesi me qera tek Komuna e Parisit, Tiranë. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 100 m2. Ka tashmë një klientelë të ngritur pasi ka rreth 16 vite që funksionon si restorant. Zona në të cilën dnodhet është mjaft e populluar dhe ofron shërbime nga më të ndryshmet, duke sjellë kështu premisa të larta për biznesin. Qeraja 2000 Euro/muaji, Brutto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.