>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera, Korçë

None

65m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi pranë qendrës Korçë. Ka sipërfaqe 65 m2, i përshtatshëm për aktivitete të llojeve të ndryshme të biznesit. Aktualisht funksionon si biznes me mjete dekorative për shtëpi dhe shitet si biznes 2.000.000 lekë. Qera 1000 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.