>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera në Bllok, Tiranë

None

330m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi me qera në Bllok, Tiranë.
Ofrojmë me qera ambjent biznesi me sipërfaqe 330m2. Ambjenti jepet me qera bosh. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndyshme biznesi. Në cmim janë të përfshira dhe taksat. Zona në të cilën ndodhet ambjenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i qerasë 4300 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.