>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera në Bllok, Tiranë

4+2

130m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi me qera në Bllok, Tiranë.
Ofrojmë me qera ambjent me sipërfaqe 130m2. Ambjenti është i organizuar në katër ambjente dhe dy tualete. Ndodhet në katin e pestë të një pallati totalisht të restauruar. Zona në të cilën ndodhet ambjenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme. Është e përshtatshme për aktivitete biznesi të ndryshme.
Cmimi i qerasë është 1200 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.