>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera në plazh, Durrës

Ndodhet në vijë të parë me detin !

None

170m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi në plazh, Durrës. Ka sipërfaqe totale 170 m2 , ku 140 m2 janë të brendshme dhe 30 m2 janë verandë. I përshtatshëm për bar-restorant. Ndodhet në vijë të parë me detin. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Qera 10.000 Euro\Viti.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.