>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera- Qendër Korçë

None

55m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet ambjent me qera në Korçë, te Pedonalja. Ambjenti ndodhet në qendër, pra në një nga zonat më të frekuentuara të qytetit dhe të jep mundësinë e zhvillimit të shumë aktiviteteve të biznesit. I përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme si parukeri, klinikë etj. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 55 m2 dhe është i pajisur pjesërisht me fasadë xhami. Eshtë i organizuar në 1 sallon, 1 magazinë të vogël dhe tualet. Cmimi i qerasë 45 000 lek të reja/ muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.