>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera, Rruga Korçë-Bilisht

None

1600m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi. Ndodhet në Rrugën Korçë-Bilisht, km 10. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 1600 m2 dhe është i gatshëm për Karburant, Lavazh dhe Servis. Zona është e përshtatshme për të zhvilluar biznes të tillë. Cmimi 80.000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.