>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera tek Bulevardi Fan Noli Korçë

None

20m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet ambjent biznesi me qera, Bulevardi Fan Noli Korçë. Ka sipërfaqe 20 m2 dhe është i organizuar në një ambjent dhe tualet. Është i pajisur me fasadë xhami. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Qera 25.000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.