Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera tek Bulevardi Fan Noli, Korçë

None

110m²

Me qera

Përshkrimi

Jepet ambjent biznesi me qera, Bulevardi Fan Noli Korçë. Ambjenti ka sipërfaqe 110 m2 dhe ndodhet në katin e tretë me ashensor. Është i pajisur me fasadë xhami. I përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit pasi ndodhet në bulevard kryesor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.