>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera tek Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë

None

14m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi tek Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë. Ka sipërfaqe 14 m2 dhe ndodhet në një nga bulevardet kryesore të qytetit me një pozicion mjaft të favorshëm dhe të përshtatshëm për shumë biznese. Cmimi 16.000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.