>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent Biznesi me qera tek Komuna e Parisit, Tiranë

Një nga zonat më të frekuentuara në Qytet !

None

220m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet ambjent biznesi me qera në Tiranë. Ka sipërfaqe 220 m2 dhe ndodhet në katin e parë .
Aksesi direkt në rrugë kryesore e bën të përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi, si dyqane, magazinë , call center etj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.