>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera tek Lagjia 18, Korçë

None

220m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi tek Lagjia 18, Korçë. Ambjenti ka sipërfaqe 220 m2 dhe është gjysëm bodrum. Cmimi i qerasë 250 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.