>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera tek Lagjia 9, Korçë

None

35m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi tek Lagjia 9, Korçë. Ambjenti ndodhet pranë rrugës kryesore, ku ka biznese të shumta dhe lëvizshmëri të lartë. Ka sipërfaqe 35 m2. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi 30,000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.