>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera tek Pazari i Vjetër, Korçë

None

74m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi tek Pazari i Vjetër Korçë. Është i përbërë nga 2 kate + bodrum. Ka sipërfaqe 37 m2 secili kat, ambjenti ka nevojë për disa punime. Pazari i Vjetër Korçë është një atraksion shumë i preferuar turistik prandaj dhe ambjenti mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi i qerasë 20,000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.