>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera tek Stadiumi Dinamo, Tiranë

3+2

120m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi me qera tek Stadiumi Dinamo, Tiranë.
Ofrojmë ambjent zyre me qera me sipërfaqe 120m2. Zyra është e organizuar në 3 ambjente dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Zyra është e përshtatshme për biznese të ndryshme.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.