Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera tek Vollga, Durrës

None

100m²

Me qera

Përshkrimi

Ambjent biznesi me qera tek Vollga, Durrës.
Me një sipërfaqe 100m2, ambjenti ka lartësi 5m dhe është i përshtatshëm për 2 kate. Ndodhet në katin 0 dhe është i gjithi me vetratë xhami. Ka pamje tërësisht nga deti.
Qeraja është 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.