>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

None

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë me qera lokal tek UET. Lokali posedon një sipërfaqe prej 100m2. Është aktualisht në gjendje pune, është i kompletuar si piceri dhe i arreduar në mënyre moderne. Lokali është një mundësi e mirë investimi dhe zona në të cilën ndodhet i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme.
Cmimi i qerasë 850 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.