>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

None

530m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë godinë 5-katëshe me qera tek Rruga 5 Maji. Secili kat i godinës ka sipërfaqe prej 530m2. Godina ka 2 vende për ashensor, shkallë emergjence, oborr dhe vendparkim. Është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi si kopësht, shkollë, hotel, zyra, etj.
Cmimi i qerasë 10’000 Euro/muaj.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.