>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

None

1000m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjenti me qera ndodhet tek Rruga 5 Maj, në një zonë mjaft të kërkuar për të bërë investime të ndryshme biznesi. Ambjenti është open space dhe është i organizuar në kati -1 me sipërfaqe 1000m2 dhe kati 0 me sipërfaqe 350m2, të dyja janë të lidhura me shkallë të brendshme. Ambjenti ndodhet në rrugë kryesore dhe është i pajisur me fasadë xhami. Është i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.