>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

None

180m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjenti për qera ndodhet tek Rruga “Besim Alla”. Ka sipërfaqe totale 180m2, është i ndarë në 2 ambjente dhe 2 tualete. Ndodhet në katin përdhe, me fasadë xhami, ka dhe ndricim natyral. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: market, restorant, magazinë, qendër kursi, etj.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.