>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

None

1100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjenti për qera ndodhet tek Rruga e Elbasanit. Ka sipërfaqe trualli 1100m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 550m2. Ambjenti është i organizuar në 2 kate ku kati i parë ka sipërfaqe 330m2 është restorant i kompletuar me të gjitha paisjet funksionale, ndërsa kati i 2 ka sipërfaqe 220m2 ku është i organizuar në dhomë private, tualet. Ambjenti ka dhe vend parkim me sipërfaqe 300m2. Ka dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambjenti është i përshtatshëm për cfarë do lloj biznesi.
Cmimi i qerasë 2000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.