>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

3+3

275m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë ambjent biznesi me qera tek Sheshi Willson. Ka sipërfaqe 275m2 ku është i organizuar në 3 ambjente, 3 tualete dhe ambjent kuzhine. Është i përshtashëm për aktivitete të ndryshme biznesi: si klinikë, qendër kursesh, qendër estetike, zyra, etj. Jepet me qera bosh. Ndodhet në katin e parë. Zona në të cilën ndodhet është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i qerasë 3000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.