>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

4+2

320m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë ambjent me qera tek Stacioni i Trenit. Ambjenti ka sipërfaqe totale prej 320m2, është i organizuar në 4 dhoma, 2 tualete dhe pjesa tjetër është open space. Ndodhet në katin përdhe të një godine. Zona në të cilën ndodhet e bën ambjentin të përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i qerasë 8 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.