>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

None

2500m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet në Kashar. Është i organizuar në 2 kate ku ka hapësira në të 2-ja katet për zyra me sipërfaqe 110m2 secila, 400m2 është sipërfaqja e magazinës dhe 2500m2 është siplrfaqja e parkimit. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i qerasë 4000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355682070045

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.