>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

None

230m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet tek Rruga e Kavajës. Me sipërfaqe totale 230m2 ku 150m2 është open space dhe 80m2 është sipërfaqja e ambjenteve dhe verandës. Ambjenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor. Zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet, prandaj është një zonë mjaft e kërkuar për investime të ndryshme biznesi.
Cmimi i qeraë 3000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.