>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi me qera-Tiranë

None

200m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë ambjent biznesi me qera tek Rruga e Kavajës, në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit dhe mundësi e mirë investimi. Me sipërfaqe 200m2. Ambjenti ndodhet në katin 0 të një godine në përfundim e sipër. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndyshme biznesi.
Cmimi i qerasë 2000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.