Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje – Bllok

None

550m²

Në shitje

Përshkrimi

Ambjent biznesi në shitje në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, në Bllok, Rruga Brigada VIII. Në sajë të katit dhe vendndodhjes ideale mund të shfrytëzohet për zyra apo qëllime biznesi.
Ka një sip.totale 550 m2, sip.e brendshme 300 m2 dhe sip.verande 250 m2.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.