>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje-Durrës

None

260m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet në zonën e Plazhit dhe ka sipërfaqe totale prej 260m2. Ambjenti prej kohësh ka funksionuar si restorant. Ndodhet në vijën e parë bregdetare, në katin e parë të një godine të re. Shitet bosh, pra ambjenti është një mundësi shumë e mirë investimi dhe mund të arredohet sipas dëshirës së klientit.
Cmimi i shitjes 300000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.