>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje- Golem

None

1700m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje hotel në vijën e dytë bregdetare, në Golem. Hoteli ka sipërfaqe ndërtimi 1700m2, ka 30 poste parkimi me sipërfaqe 500m2, lokal me bace në pjesën përpara me sipërfaqe 400m2 dhe në katin e fundit të hotelit është dhe restorantit me sipërfaqe 450m2. Është i organizuar në 23 dhoma në total të arreduara në mënyrë moderne. Hoteli është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Mundësi e mirë investimi. Aktualisht hoteli është i dhënë me qera 60000 Euro/vit.
Cmimi i shitjes 2500000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.