>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi ne shitje – Korce

None

10704m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet godinë dy katëshe në unazën e qytetit të Korcës. Objekti ka sipërfaqe trualli 10704 m2, sipërfaqe ndërtimi 6728 m2 dhe sipërfaqe oborri 5875 m2. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme si fasoneri,magazina etj. Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.