>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje, Lagjia 10, Korçë

None

243m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi në Korçë, Lagjia 10.  Ka sipërfaqe 243m².
Ambjenti është i përshtatshëm për magazina, supermarket dhe shumë aktivitete të tjera. Cmimi okazion.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.