>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje në Pezë – Eksluzive

None

7000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi në shitje në Pezë.
Ambjenti posedon një sipërfaqe trualli prej 7000m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 750m2. Ambjenti organizohet në 2 kate me sipërfaqe 250m2 secili kat. Kati -1 ka dhomë frigoriferike, kati i parë ka bar-restorant,vendparkim dhe një ambjent banimi, ndërsa kati 2 ka një sallë dasmash dhe eventesh të ndryshme. Bar-restoranti ka një klientelë të ngritur prej vitesh.
Për më shumë informacion ose një vi1.zitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.