>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje në qendër të Durrësit

Në Qendër të Durrësit!

None

265m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi në qendër të Durrësit. Ka sipërfaqe totale 265 m2 dhe ndodhet buzë rruge,
kati 0. Organizohet në disa ndarje, ka dy tualete dhe mund të bëhet open space gjithashtu.
I përshtatshëm për zyra, call center, fasoneri, magazina etj. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.