>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje në Qerret, Kavajë

None

630m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ambjent biznesi në shitje në Qerret, Kavajë.
Shitet restorant me sipërfaqe 230m2. Restoranti ndodhet në katin e parë gjithashtu edhe në brezin e parë, është i investuar në detaje. Shitet bashkë me të gjitha pajisjet e kuzhinës, të cilat janë të gjitha të reja. Restoranti ka edhe 200m2 bodrum në katin -1, që përdoret si magazinë. Po ashtu ka edhe 200m2 të tjera verandë jashtë dhe pjesën e plazhit para restorantit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.