Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje ose qera tek Bulevard Republika, Korçë

Një nga zonat më të frekuentuara të qytetit!

None

335m²

Me qera,Në shitje

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi në Korçë, Bulevard Republika. Ambjenti është i përshtatshëm për restorant ose bar. Ka funksionuar si restorant. Është i organizuar në dy kate. Kati i parë 175 m2 dhe kati i dytë 160 m2, pra në total 335 m2. Vendndodhja shumë e mirë e tij ofron mundesi mjaft të mira për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme pasi Bulevard Republika është një nga zonat më të preferuara dhe të frekuentuara të qytetit.
Shitet 350’000 euro ose jepet me qera 150’000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.