Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje -Petrelë

1+1

1250m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Ofrohen për shitje:

  1. Godinë me sipërfaqe trualli 220 m2. Ndërtesa është dy kate. Kati përdhe ka një sip. ndërtimi 193.6 dhe kati parë 227 m2. Ambjenti është i përshtatshëm për biznes dhe është i i nvestuar.
  2. Ullishte me sipërfaqe 1030 m2.

Në këtë zonë mundësohen energjia elektrike,uji dhe cdo shërbim i nevojshëm për të jetuar. Pronat janë me certifikatë pronësie. Adresa: Petrelë, Tiranë.

Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.