>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje & qera-Elbasan

None

400m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje & qera ambjent biznesi në Qendër të qytetit. Ambjenti ka sipërfaqe totale 400m2 ku është i organizuar në 2 kate ku secili kat ka sipërfaqe 200m2. Në secilin kat ka sistem aspirimi dhe kondicionimi. Ambjenti është i investuar në detaje si brenda dhe jashtë. Është një mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 1800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355682070045

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.