>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ambjent biznesi në shitje & qera pranë Sheshit Willson

None

50m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje & qera ambjent biznesi pranë shkollës Pertro Nini Luarasi. Ambjenti ka sipërfaqe prej 50m2 dhe ndodhet në katin përdhe. Ambjenti ka pamje nga rruga dhe është i pajisur me fasadë xhami. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 2500 Euro/m2
Cmimi i qerasë 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.